Logo Ente

ENTE nagrodzone GEPARDEM BIZNESU

0
0
0
s2sdefault

gepard biznesu 2008 logoENTE została uhonorowana prestiżową nagrodą GEPARD BIZNESU przyznaną przez Instytut Europejskiego Biznesu w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016.

W konkursie wyróżniane są najdynamiczniej rozwijające się firmy oraz banki spółdzielcze. Przy ocenie firmy brany jest pod uwagę wzrost ich wartości rynkowej, liczony metodą  porównania do spółek giełdowych (metodę tę opracował Instytut Bankowości Spółdzielczej do uproszczonej wyceny  firm spoza giełdy). W grudniu 2016 roku weryfikacji przeprowadzonej przez Instytut Europejskiego Biznesu poddanych zostały wyniki finansowe blisko 40 tysięcy polskich przedsiębiorstw. Pozytywną selekcję, a jednocześnie tytuł Gepard Biznesu 2016 uzyskało zaledwie co dziesiąta firma.

Gepardy Biznesu to nie tylko prestiż. To przede wszystkim potwierdzenie o finansowej stabilności i wiarygodności biznesowej firmy. ENTE swój ponad przeciętny wynik zawdzięcza wprowadzeniu na rynek szeregu innowacyjnych produktów, takich jak System Dynamicznej Informacji Pasażerskiej AWIA SDIP wdrożony w ponad 400 pojazdach szynowych w Polsce i za granicą czy zwiększający bezpieczeństwo pracy system antykolizji AWIA Horyzont®.

 

VII Kongres Kolejowy
VII Kongres Kolejowy

 

 

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok