Aktualności

O ENTE na MIKROKONTROLER.pl

13 maj 2021

Publikacja poświęcona firmie ENTE ukazała się na portalu MIKROKONTROLER.pl (https://mikrokontroler.pl/2021/05/13/ente-z-gliwic-zwiekszylo-swoje-mozliwosci-produkcyjne/), który prezentuje ciekawe aktualności ze świata elektroniki oraz materiały edukacyjne.

Wspomniano w niej o zakończeniu naszej rozbudowy oraz większych możliwościach w zakresie produkcji autorskich rozwiązań, jak i elektroniki na zlecenie (EMS).

Przypominamy, że dysponujemy już trzema nowoczesnymi i w pełni zautomatyzowanymi liniami do produkcji elementów elektronicznych oraz dedykowaną halą do montażu elementów przewlekanych. Naszym głównym obszarem działania jest projektowanie oraz produkcja urządzeń elektronicznych i systemów informatycznych m. in. dla transportu, przemysłu czy górnictwa. Oferujemy również wytwarzanie urządzeń i podzespołów elektronicznych w ramach outsourcingu. Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście do każdego zlecenia, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produkowanych przez nas urządzeń.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu (https://mikrokontroler.pl/2021/05/13/ente-z-gliwic-zwiekszylo-swoje-mozliwosci-produkcyjne/) i współpracy.