Aktualności

Staż wakacyjny w ENTE – czas start

09 lip 2021

W ENTE pojawiła się w tym tygodniu grupa młodych, uśmiechniętych i pełnych energii osób. To wszystko za sprawą uruchomionego przez nas Programu Płatnych Staży Wakacyjnych.

Ogłoszenie o naszym Programie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem. Wpłynęło do nas prawie 200 zgłoszeń, z czego wybraliśmy kilkunastu najlepszych kandydatów. To pierwsza jak do tej pory edycja letnich staży w ENTE, dlatego tym bardziej cieszymy się z tak wielkiego odzewu.

Gościmy u siebie studentów m.in. z Politechniki Śląskiej, którzy nowe doświadczenia będą zdobywać w Pionie Rozwoju oraz w Pionie Wdrożeń i Serwisu. Młodzi ludzie zaczęli swoją przygodę ze stażem od uczestnictwa w szkoleniach wdrażających, a także wycieczki po firmie. Już od pierwszych dni byli zapoznawani ze swoimi obowiązkami i włączani w bieżące działania zespołów, do których zostali przyjęci.

Naszych nowych kolegów przywitaliśmy z wielkim entuzjazmem. Życzymy Im powodzenia oraz intensywnych 3 miesięcy, pełnych nauki, ciekawych i ambitnych zadań. Liczymy na to, że z tymi najbardziej zdolnymi uda nam się przedłużyć współpracę.