Aktualności

Zakończenie targów TRAKO 2021

29 wrz 2021

14. Międzynarodowe Targi Kolejowe #TRAKO dobiegły końca. Tegoroczna edycja odbywająca się w dniach 21-24 września, ze względu na wcześniejsze restrykcje wynikające z pandemii koronawirusa COVID-19, była przez wszystkich bardzo mocno wyczekiwana. Jak można było zauważyć, wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających.

Nie bez kozery impreza uznawana jest za największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego 🚆. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 500 wystawców z całego świata, m. in. z Austrii, Belgii, Chin, Czech, Niemiec, Rosji, Wielkiej Brytanii czy Włoch. Wśród nich znaleźli się producenci pojazdów szynowych, urządzeń i systemów dedykowanych dla kolei, przewoźnicy, zakłady modernizujące i instytucje działające na rzecz branży kolejowej. Targi odwiedziło natomiast ok. 20 tys. osób.

TRAKO to gratka nie tylko dla branży kolejowej, ale także dla miłośników transportu szynowego, których na wydarzeniu nie brakowało. Pasjonaci mogli z bliska zobaczyć nowoczesny tabor, w tym prototyp lokomotywy wodorowej.

ENTE, podczas targów, również zaprezentowało swoje nowoczesne i niezawodne rozwiązanie ➡ system dynamicznej informacji pasażerskiej AWIA SDIP® oferujący wiele funkcjonalności i umożliwiający szybkie przekazywanie bieżących informacji za pomocą obrazu i dźwięku (więcej informacji o produkcie – https://lnkd.in/ehaezs8).

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy tak licznie odwiedzili nasze stoisko.

Do zobaczenia na #TRAKO 2023!