ENTE - producent elektroniki

O nas

ENTE Sp. z o.o. powstała w 2000 roku w Gliwicach. Jest dynamicznie rozwijającą się firmą inżynierską w branży Nowoczesnych Technologii z dziedziny elektroniki, automatyki, robotyki i informatyki. Projektuje i tworzy zaawansowane technologicznie systemy, urządzenia oraz oprogramowanie. Oferuje wysoką jakość produktów i usług, co jest efektem wieloletniego doświadczenia w branży, wykwalifikowanego personelu, najnowszego zaplecza technologicznego i zrozumienia potrzeb Klientów.

Oferta

Obszary działania

projektowanie oraz produkcja urządzeń elektronicznych i systemów w ramach własnej oferty

projektowanie elektroniki, urządzeń, prototypów (w tym PCB) na zlecenie

produkcja kontraktowa elektroniki (EMS)

automatyka przemysłowa

dystrybucja

usługi wdrożeniowe i obsługa posprzedażowa

ENTE

Potencjał

Rozwiązania i ekspansja

W swojej działalności ENTE kładzie szczególny nacisk na nieustanny rozwój organizacji, oferty handlowej i usług, umacnianie swojej pozycji na rynku krajowym, jak również ekspansję zagraniczną. Zaprojektowane przez jej inżynierów rozwiązania z powodzeniem znajdują zastosowanie w takich branżach, jak: transport publiczny, przemysł czy górnictwo.

Współpraca

ENTE gwarantuje pełną dowolność w kształtowaniu formy współpracy z Klientami. Zapewnia nowoczesne, kreatywne i indywidualne podejście do realizowanych projektów. Oferuje specjalistyczne doradztwo oraz wsparcie w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. Jej celem są przyjazne, elastyczne i zorientowane na sukces relacje z Klientami.

Nagrody i wyróżnienia

Firma może się poszczycić szeregiem nagród i wyróżnień, a także patentami i wzorami użytkowymi. Wysokie walory jakościowe oraz technologiczne produktów i usług, nieustanny rozwój, kierowanie się zasadami rzetelności biznesowej sprawiają, że jest ceniona w branży. Uznanie w oczach nie tylko Klientów, ale i pracowników zawsze będzie jej priorytetem.

ENTE - producent elektroniki

Ciągły wzrost liczby projektów oraz pracowników spowodował, że w 2019 roku ENTE Sp. z o.o. podjęła strategiczną decyzję o rozbudowie swojej głównej siedziby.

Zasoby ludzkie

Największym atutem ENTE są pracownicy - eksperci zarówno od strony inżynierskiej (projektanci, elektronicy, informatycy), jak również od strony marketingu i kontaktu z Klientem. Są to w znacznym stopniu młode osoby z wyższym wykształceniem, posiadacze certyfikatów dokumentujących wysokie kwalifikacje zawodowe, a także laureaci konkursów krajowych i zagranicznych.

Linia technologiczna wysokiej wydajności oraz wyposażenie laboratorium badawczego i stanowisk pracy

Firma dysponuje nowoczesną linią technologiczną dużej wydajności i korzysta z zaawansowanych maszyn renomowanych producentów. Umożliwia jej to projektowanie i tworzenie urządzeń elektronicznych o najwyższych parametrach, podwyższonej niezawodności i przystosowanych do pracy w bardzo trudnych warunkach środowiskowych i przemysłowych.

Wypracowane procedury projektowania, produkcji, sprzedaży i utrzymania produktów na rynku

Oferowane przez ENTE rozwiązania spełniają najwyższe standardy oraz wymogi określane przez obowiązujące normy, a także wymagania Klientów pod względem technicznym, funkcjonalnym i estetycznym. O wysokiej jakości produktów i usług świadczą posiadane przez firmę referencje Klientów oraz wdrożone w spółce wymagania norm ISO 9001 oraz ISO/TS 22163. ENTE, w trosce o satysfakcję Klientów, dokłada wszelkich starań, by dysponować pionierskimi i technologicznie zaawansowanymi zasobami najwyższej klasy. Wszelkie procesy projektowe, produkcyjne i usługowe podlegają kompleksowym, cyklicznym oraz rygorystycznym audytom jakościowym.

Zaufali nam

Sprawdź, ilu Klientów już nam zaufało

logo polregio
logo mpk krakow
logo kghm
logo arcelor mittal
logo suez