Oferty pracy

Inżynier Mechanik

31 Maj 2021

Stanowisko

Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną działającą na rynku nowoczesnych technologii. Specjalizujemy się w systemach dedykowanych dla transportu kolejowego, drogowego, przemysłu i górnictwa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika do Pionu Rozwoju na stanowisko: Inżynier Mechanik.

Podstawowe zadania:
  • projektowanie konstrukcji mechanicznych urządzeń na potrzeby działalności spółki
  • dostosowanie bieżących konstrukcji do nowych wymagań
  • tworzenie dokumentacji wykonawczej projektowanych rozwiązań
  • tworzenie dokumentacji montażowej
  • współpraca z innymi działami w zakresie tworzonych lub modyfikowanych rozwiązań
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie technologii wykonania
  • dbanie o wysoką jakość wytwarzanych rozwiązań

Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego o profilu mechanicznym
  • znajomości oprogramowania CAD 2D/3D, w szczególności Solidworks
  • znajomości technologii obróbki materiałów
  • znajomości technologii wykończenia powierzchni
  • umiejętności nieszablonowego podejścia do rozwiazywania problemów
  • rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • zdolności czytania rysunków technicznych i dokumentacji technologicznej
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • podstawowych umiejętności ślusarskich

Mile widziane:
  • podstawowa wiedza z zakresu elektroniki, elektryki
  • doświadczenie w pracy z częściami, złożeniami, arkuszami blach oraz konstrukcjami spawanymi
  • doświadczenie w imporcie/eksporcie modeli do różnych formatów
  • zamiłowanie do majsterkowania pod kątem montażu i/lub adaptacji prototypów

Oferujemy:
  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę na profesjonalnych licencjach CAD wiodących producentów
  • udział w rozwoju innowacyjnych produktów wyznaczających standardy branżowe
  • atrakcyjny oraz przejrzysty system wynagrodzeń i premii
  • pakiet medyczny, kartę sportową, wyjazdy integracyjne, rozbudowany pakiet socjalny, możliwość skorzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

Dokumenty aplikacyjne wyślij na adres
praca@ente.com.pl