Oferty pracy

Młodszy Menadżer ds. Kluczowych Klientów

16 Mar 2021

Stanowisko

Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną działającą na rynku nowoczesnych technologii. Specjalizujemy się w systemach dedykowanych dla transportu kolejowego, drogowego, przemysłu i górnictwa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika do Pionu Handlu i Marketingu na stanowisko: Młodszy Menadżer ds. Kluczowych Klientów.

Podstawowe zadania:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie dobrych relacji z klientami
  • sporządzanie oraz monitorowanie procesu dostarczania ofert do klientów
  • współorganizacja działań marketingowych skierowanych do klientów
  • pełnienie nadzoru nad wykonywanymi projektami dla klientów
  • realizacja strategii sprzedaży firmy

Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego
  • umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów z klientami
  • znajomości technik sprzedaży, negocjacji
  • doświadczenia na stanowisku o podobnym charakterze
  • prawa jazdy kategorii B
  • znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (znajomość innych języków obcych mile widziana)
  • praktycznej znajomości MS Word, Excel, Power Point
  • preferowane doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze
  • preferowana znajomość branży: transport kolejowy, transport drogowy, przemysł

Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagradzania i stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • pakiet medyczny
  • kartę sportową
  • pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
  • możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • udział w rozwoju innowacyjnych produktów
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • dużą samodzielność i decyzyjność

Dokumenty aplikacyjne wyślij na adres
praca@ente.com.pl