Oferty pracy

Menedżer ds. Kluczowych Klientów EMS

11 lut 2022

Stanowisko

Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną działającą na rynku nowoczesnych technologii. Specjalizujemy się w systemach dedykowanych dla transportu kolejowego, drogowego, przemysłu i górnictwa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika do Pionu Logistyki na stanowisko: Menedżer ds. Kluczowych Klientów EMS.

Podstawowe zadania:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w kanale B2B – sektor usług EMS
  • zarządzanie fazą wdrożenia i uruchomienia projektów
  • analiza dokumentacji produkcyjnej i technologicznej, uzgodnienia technologiczne z klientem
  • sporządzanie ofert i umów
  • negocjacje cenowe
  • ścisła współpraca z pionem produkcji i logistyki
  • monitorowanie rynku pod kątem nowych klientów
  • udział w wyjazdach służbowych: spotkania z klientami, targi branżowe
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • realizacja strategii sprzedaży firmy

Oczekujemy:
  • min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego (elektronika, elektryka)
  • znajomości rynku EMS
  • znajomości technik sprzedaży w kanale B2B
  • znajomości technologii i procesów produkcji elektroniki
  • znajomości metod analizy i rozliczania kosztów
  • zdolności analitycznych
  • umiejętności współpracy w zespole
  • praktycznej znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomości języka angielskiego

Oferujemy:
  • motywacyjny system wynagradzania i stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • pakiet medyczny
  • kartę sportową
  • pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
  • możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego w dynamicznym zespole
  • pracę przy wdrażaniu najnowszych technologii
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Dokumenty aplikacyjne wyślij na adres
praca@ente.com.pl