Oferty pracy

Serwisant – Elektryk – Mechanik – Elektromechanik

02 Mar 2021

Stanowisko

Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną działającą na rynku nowoczesnych technologii. Specjalizujemy się w systemach dedykowanych dla transportu kolejowego, drogowego, przemysłu i górnictwa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika do Pionu Wdrożeń i Serwisu na stanowisko: Serwisant, Elektryk, Mechanik lub Elektromechanik.

Podstawowe zadania:
  • instalacja i serwis systemów monitorowania parametrów pracy pojazdów: lokomotywy, maszyny ciężkie, maszyny górnicze, samochody osobowe
  • instalacja i serwis systemów monitorowania zużycia paliwa na pojazdach: lokomotywy, maszyny ciężkie, maszyny górnicze, samochody osobowe
  • instalacja i serwis systemów informacji pasażerskiej, kontroli dostępu, wideo monitoringu
  • współpraca z zespołem elektryków, elektroników i mechaników

Oczekujemy:
  • wykształcenia średniego zawodowego lub technicznego
  • umiejętności pracy z dokumentacją techniczną
  • prawa jazdy kat. B
  • gotowości do wyjazdów służbowych
  • dyspozycyjności
  • samodzielności i zaangażowania
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagradzania i stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • pakiet medyczny
  • kartę sportową
  • pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
  • możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • pracę przy wdrażaniu najnowszych technologii, pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Dokumenty aplikacyjne wyślij na adres praca@ente.com.pl