Oferty pracy

Pracownik produkcyjny – montaż elektroniki

23 czerwiec 2021

Stanowisko

Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną działającą na rynku nowoczesnych technologii. Specjalizujemy się w systemach dedykowanych dla transportu kolejowego, drogowego, przemysłu i górnictwa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika do Pionu Produkcji na stanowisko: Pracownik produkcyjny – montaż elektroniki.

Podstawowe zadania:
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • montaż urządzeń elektronicznych zgodnie z normami jakościowymi oraz wymaganiami technologicznymi

Oczekujemy:
  • wykształcenia średniego technicznego: elektronika, elektryka, mechatronika, automatyka
  • podstawowej znajomości zagadnień z zakresu elektroniki i mechaniki
  • podstawowej znajomości komponentów elektronicznych
  • samodzielności, kreatywności
  • zdolności manualnych
  • umiejętności pracy zespołowej
  • gotowości do pracy w systemie dwu-zmianowym

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet szkoleń IPC
  • udział w wielu ciekawych międzynarodowych projektach
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • praca w doświadczonym i przyjaznym zespole
  • pakiet socjalny + bonusy

Dokumenty aplikacyjne wyślij na adres
praca@ente.com.pl