Oferty pracy

Product Manager ds. EMS

23 Cze 2021

Stanowisko

Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną działającą na rynku nowoczesnych technologii. Specjalizujemy się w systemach dedykowanych dla transportu kolejowego, drogowego, przemysłu i górnictwa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika do Pionu Produkcji na stanowisko: Product Manager ds. EMS.

Podstawowe zadania:
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • analiza dokumentacji produkcyjnej i technologicznej
  • dobór procesów technologicznych
  • przygotowywanie ofert i wycen
  • negocjacje cenowe i uzgodnienia technologiczne
  • zarządzanie fazą wdrożenia i uruchomienia projektu
  • nadzór na dostawcami podzespołów i PCB biorących udział w projekcie
  • analiza i nadzór kosztów w trakcie realizacji projektu
  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego (elektronika, elektryka)
  • znajomości technologii i procesów produkcji elektroniki
  • znajomości technologii produkcji obwodów PCB
  • znajomości metod analizy i rozliczania kosztów
  • zdolności analitycznych
  • praktycznej znajomości MS Office
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomości języka angielskiego
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości rynku EMS oraz dostawców podzespołów i PCB

Oferujemy:
  • motywacyjny system wynagradzania i stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • pakiet medyczny
  • kartę sportową
  • pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
  • możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • pracę przy wdrażaniu najnowszych technologii, pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Dokumenty aplikacyjne wyślij na adres
praca@ente.com.pl