Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną działającą na rynku nowoczesnych technologii. Specjalizujemy się w systemach dedykowanych dla transportu kolejowego, drogowego, przemysłu i górnictwa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika do Pionu Rozwoju na stanowisko:  Programista FullStack (Java/Angular).

Programista FullStack (Java/Angular)

Klik

Podstawowe zadania:

  • rozwijanie aplikacji WWW dla klientów Spółki
  • współpraca z zespołem elektroników, informatyków oraz działem testów
  • dbanie o jakość wytwarzanych rozwiązań

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego
  • 2-letniego doświadczenia w programowaniu w językach Java/TypeScript
  • Praktyczna znajomość frameworków SpringBoot, Angular
  • Znajomość SQL w szczególności składni Postgresql
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • samodzielności, zaangażowania i umiejętności pracy w zespole
  • dodatkowym atutem będzie: znajomość NodeJS, znajomość IONIC, znajomość Git/GitLab, umiejętność poruszania się w systemach linuxowych, znajomość baz NoSQL, narzędzi gradle/maven

Oferujemy:

atrakcyjny system wynagradzania i stabilne warunki zatrudnienia
umowę o pracę
pakiet medyczny
kartę sportową
pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego
udział w rozwoju innowacyjnych produktów
pracę w międzynarodowym środowisku
dużą swobodę działania