Oferty pracy

Specjalista ds. Zakupów

20 kw. 2022

Stanowisko

Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną działającą na rynku nowoczesnych technologii. Specjalizujemy się w systemach dedykowanych dla transportu kolejowego, drogowego, przemysłu i górnictwa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika do Pionu Logistyki na stanowisko: Specjalista ds. Zakupów.

Podstawowe zadania:
  • odpowiedzialność za kompleksową realizację procesu zakupów materiałów w celu utrzymania ciągłości bieżącej działalności firmy
  • prowadzenie analiz warunków handlowych oraz negocjowanie umów
  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia terminowej realizacji zamówień i ciągłości procesów produkcyjnych
  • kontrola i koordynacja dostaw oraz prowadzenie bieżącej oceny dostawców
  • monitorowanie terminowości dostaw
  • analiza rynku pod kątem alternatywnych źródeł dostaw i rozwiązań

Oczekujemy:
  • wykształcenia min. średniego technicznego o profilu elektronicznym
  • min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży produkcji elektroniki)
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • biegłej znajomość arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel
  • znajomości globalnego rynku dostawców elektroniki
  • otwartości i umiejętności poruszania się w zagadnieniach technicznych z zakresu elektroniki i mechaniki
  • doskonałej organizacja pracy (także pod presją czasu), umiejętności ustalania priorytetów
  • kreatywności i operatywności w działaniu oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • otwartości na nowe wyzwania, sumienności i wysokiego poczucia odpowiedzialności za powierzone obowiązki
  • gotowości do rozwoju umiejętności i poszerzania wiedzy w branży zgodnej z profilem działalności firmy

Oferujemy:
  • motywacyjny system wynagradzania i stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • pakiet medyczny
  • kartę sportową
  • pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
  • możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • pracę przy wdrażaniu najnowszych technologii, pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Dokumenty aplikacyjne wyślij na adres praca@ente.com.pl