Oferty pracy

Starszy Inżynier Elektronik

15 Mar 2021

Stanowisko

Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną działającą na rynku nowoczesnych technologii. Specjalizujemy się w systemach dedykowanych dla transportu kolejowego, drogowego, przemysłu i górnictwa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika do Pionu Rozwoju na stanowisko: Starszy Inżynier Elektronik.

Podstawowe zadania:
  • tworzenie koncepcji zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych
  • projektowanie schematów elektrycznych i wielowarstwowych obwodów drukowanych
  • uruchamianie prototypów urządzeń
  • współpraca z zespołem elektroników, programistów embedded oraz działem testów
  • tworzenie przejrzystej dokumentacji technicznej
  • dbanie o jakość wytwarzanych rozwiązań

Oczekujemy:
  • minimum 3 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomości oprogramowania Altium Designer, PADS będzie dodatkowym atutem
  • znajomości pracy z mikrokontrolerami m.in. ARM, znajomość struktur programowalnych CPLD/FPGA będzie dodatkowym atutem
  • biegłej umiejętności posługiwania się laboratoryjnymi przyrządami pomiarowymi
  • wiedzy z zakresu projektowania elektroniki cyfrowej i analogowej pracującej z dużymi częstotliwościami
  • praktycznej wiedzy z zakresu problematyki EMC oraz zjawisk fizycznych zachodzących w projektach hardware połączonej ze znajomością zagadnień związanych z wytwarzaniem płytek PCB
  • wykształcenia wyższego o profilu elektronicznym lub podobnym
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne rozumienie dokumentacji technicznej
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagradzania i stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • pakiet medyczny
  • kartę sportową
  • pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
  • możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • udział w rozwoju innowacyjnych produktów
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • dużą swobodę działania

Dokumenty aplikacyjne wyślij na adres
praca@ente.com.pl