Logo Ente

Nominacja dla AWIA SDIP do Godła "Teraz Polska"

0
0
0
s2sdefault

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że zaprojektowany i produkowany przez firmę ENTE system dynamicznej informacji pasażerskiej AWIA SDIP (www.sdip.pl), znajdujący zastosowanie w pojazdach transportu publicznego, otrzymał nominację w XXIX Edycji Konkursu "Teraz Polska". AWIA SDIP to, w ocenie ekspertów Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska", produkt innowacyjny, tworzony w oparciu o nowoczesną technologię oraz spełniający wszystkie wymagania producentów taboru i przewoźników. Uzyskanie nominacji jest potwierdzeniem wysokiej jakości zgłoszonego przez ENTE produktu oraz poświadczeniem spełnienia przez niego wymogów Konkursu "Teraz Polska".
Prezentacja wszystkich firm i gmin nominowanych do Godła "Teraz Polska" odbyła się 25 kwietnia br. w warszawskim Hotelu GROMADA. Podczas tego wydarzenia  członkowie Kapituły Konkursu zapoznawali się w sposób indywidualny z nominowanymi produktami i usługami. Po zakończeniu wizytacji stoisk odbyło się posiedzenie Kapituły,
podczas którego wybrano Laureatów tegorocznej edycji Konkursu "Teraz Polska". Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia (zdjęcia: Kamil Broszko/ Teraz Polska).
Laureatów Konkursu poznamy 3 czerwca podczas uroczystej Gali "Teraz Polska" w Teatrze Wielkim w Warszawie.1
2
3
4
5
6


Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok