Logo Ente

AWIA SDIP nagrodzony Godłem Promocyjnym „Teraz Polska” w XXIX edycji Konkursu

0
0
0
s2sdefault

logo Teraz Polska LAUREAT KONKURSUZ wielką radością informujemy, że zaprojektowany i produkowany przez firmę ENTE system dynamicznej informacji pasażerskiej AWIA SDIP (www.sdip.pl), znajdujący zastosowanie w pojazdach transportu publicznego, został nagrodzony Godłem Promocyjnym w XXIX edycji Konkursu „Teraz Polska”. Od wielu lat grono ekspertów wywodzących się z najlepszych uczelni, ośrodków badawczo-rozwojowych, organizacji konsumenckich i branżowych ocenia i wyróżnia polskie produkty, usługi, gminy oraz innowacyjne przedsięwzięcia. Godło „Teraz Polska” to przede wszystkim wiadomość skierowana do konsumentów, a w przypadku systemu AWIA SDIP do podróżnych, że korzystają z usług o najwyższych walorach jakościowych i technologicznych.

Wręczenie nagród w XXIX edycji Konkursu „Teraz Polska” odbyło się podczas uroczystej Gali, która miała miejsce
3 czerwca w Teatrze Wielkim w Warszawie. Statuetkę „Teraz Polska” odebrał w imieniu firmy ENTE Prezes Zarządu – Pan Grzegorz Kamiński.

„Godło Promocyjne „Teraz Polska” przyznane ENTE za system dynamicznej informacji pasażerskiej AWIA SDIP, służący codziennie setkom tysięcy podróżnych w Polsce i za granicą, to wyróżnienie, prestiż i powód do dumy.” - komentuje przyznanie nagrody Prezes Kamiński - „Ten biało-czerwony znak to potwierdzenie, że firma opierająca się na polskim kapitale i myśli technicznej potrafi tworzyć innowacyjne i konkurencyjne produkty spełniające najwyższe międzynarodowe standardy jakościowe. „Teraz Polska” to dla ENTE również zobowiązanie wobec klientów do ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich produktów”.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia (zdjęcia: Kamil Broszko/Teraz Polska).

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok