Logo Ente

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla AWIA Horyzont

0
0
0
s2sdefault

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP na Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO 2016 pod przewodnictwem Pani Izabeli Wagi Głównego Specjalisty Departamentu Nadzoru i Kontroli Głównego Inspektoratu Pracy w Warszawie, przyznał systemowi wykrywania kolizji na drodze maszyna - człowiek AWIA Horyzont® Złoty Medal MTP. AWIA Horyzont® został również wyróżniony nagrodą GRAND PRIX SAWO 2016 w kategorii 1.1. Środki ochrony indywidualnej, zbiorowej.

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości.

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Już teraz zapraszamy do odwiedzenia stoiska naszej firmy (pawilon nr 3) na targach SAWO w dniach 26-28 kwietnia 2016.