Logo Ente

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, 26-28 kwietnia 2016

0
0
0
s2sdefault

W dniach 26-28 kwietnia 2016 ENTE uczestniczyć będzie w Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO w Poznaniu, gdzie zaprezentuje autorski system wykrywania kolizji na drodze maszyna - człowiek AWIA Horyzont®.

SAWO to największe targi branży BHP w Europie Środkowo – Wschodniej, a więc okazja do zapoznania się bogatym programem merytorycznym konferencji oraz ofertą wystawców.

System AWIA Horyzont® został nagrodzony ZŁOTYM MEDALEM MTP i GRAND PRIX SAWO 2016. Uroczystość otwarcia Targów SAWO oraz gala nagród odbędzie się w dniu 26 kwietnia o godz 11.00 w pawilonie nr 11 (Iglica).

Nasz produkt bierze również udział w konkursie o Złoty Medal – Wybór Konsumentów. Głosowanie jest możliwe w czasie targów, gdzie swoje głosy można oddawać na specjalnie przygotowanych stoiskach - Strefach Mistrzów oraz jeszcze przez miesiąc po zakończeniu targów, możliwe będzie głosowanie na stronie internetowej.

Zapraszamy do głosowania:

http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/184/

Będzie nam miło gościć Państwa na stoisku naszej firmy (pawilon nr 3, stoisko nr 4), gdzie na żywo będzie można zapoznać się z funkcjonalnością systemu AWIA Horyzont®.

Serdecznie zapraszamy.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok