Logo Ente

Certyfikat IRIS dla ENTE

0
0
0
s2sdefault

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w dniu 16.06.2016 pozytywnie zakończył się audyt certyfikujący, w wyniku którego ENTE Sp. z o.o. dołączyła do wąskiego grona firm zarządzanych zgodnie z wymaganiami standardu IRIS rew. 02. Audyt przeprowadzony został przez Bureau Veritas Certification Polska.

Audyt certyfikujący obejmował zakres projektowania, produkcji i utrzymania systemów lokalizacji i transmisji danych, monitoringu parametrów pojazdów i zdalnego zarządzania taborem, dynamicznego rozkładu jazdy maszynisty, identyfikacji personelu, dynamicznej informacji pasażerskiej, emisji reklam, zapowiedzi głosowych, zliczania potoków pasażerskich, wideo monitoringu, dostępu do Internetu, komunikacji wewnętrznej, sterowania i diagnostyki, monitorowania paliwa, zliczania przebiegu taboru, urządzeń elektronicznych i ich systemów.

Posiadanie certyfikatu zgodności ze standardem IRIS rew. 02 gwarantuje najwyższą jakość zarządzania biznesem pod kątem projektowym, produkcyjnym, serwisowym i organizacyjnym. W porównaniu do popularnego standardu ISO 9001, zakres wymagań IRIS 02 jest obszerniejszy i bardziej precyzyjny, a przede wszystkim – ściśle dopasowany do specyfiki sektora kolejowego. Dlatego też w chwili obecnej jest on najbardziej wymagającą i rozpoznawalną międzynarodową normą dla tej branży.

Certyfikat IRIS dla Ente

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok