Logo Ente

GREEN TEchnology - targi w Korei

0
0
0
s2sdefault

„Wielkie pole” bo taka właśnie jest nazwa miasta Deajeon, w żadnym przypadku nie przypomina wielkiego pustkowia. To piąte co do wielkości miasto w Korei Południowej może poszczycić się nie tylko pięknymi parkami i nowoczesnymi budynkami, ale także efektownym stadionem piłkarskim i w pełni nowoczesnym Miastem Nauki zwanym Daedeok Science Town.

To właśnie nauka będzie tym razem samym centrum wydarzeń. Zainteresowaniem cieszą się Targi Hi-Tech (10-12 październik), które odbędą się w Centrum Wystawienniczym Kotra (Kotrex). Zorganizowane wspólnie z władzami miasta Deajeon przez Światowe Stowarzyrzenie Technopolis (WTA) niezmiennie przyciągają tłumy. To już poraz siódmy firmy z całego świata będą mogły zaprezentować swoje produkty i stosowane technologie, a także zapoznać się z urokami miasta na wycieczce, która odbędzie się po zakończeniu targów.

38 krajów, 74 miasta a wśród nich Gliwice.

Jedyne miasto z Polski, którego reprezentanci spotkają się dla dobra rozwoju technologii. ENTE jest jedną z firm, która będzie miała możliwość zaprezentowania się i wymiany informacji o najnowocześniejszych technologiach. Przedstawimy produkty takie jak system WiMAX, emulator napędów taśm magnetycznych MTDE(Magnetic Tape Driver Emulator), sieciowy przelicznik objętości gazu GLOROS XLE, system lokalizacji pojazdów Awia, system e!Det Blaster i Loger, który służy do odpalania materiałów wybuchowych. Nasza firma będzie miała okazję zapoznać się z nowymi rozwiązaniami technologicznymi, nawiązać współpracę z naukowcami i pracownikami ośrodków badawczych z całego świata, a także podjąć bliższą współpracę z innymi członkami WTA z branży elektronicznej.

Głównym celem targów jest promowanie zaawansowanych technologii, przekazywanie wiedzy i wzmacnianie interaktywnych relacji między członkami WTA. Tegoroczne targi będą również połączone z 23 Konferencją IAEA Fusion Energy (9-16 październik), a tematem przewodnim całego przedsięwzięcia jest „ekologiczny biznes” i regionalny wzrost gospodarczy.

Już za dwa lata to Gliwice będą gospodarzem targów. Wówczas będziemy mogli podzielić się doświadczeniem i być doskonałym wsparciem dla pozostałych uczestników imprezy.

Tymczasem zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami „Hi-Tech Fair” 2010 na stronie http://2010.en.wtanet.org

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok