Logo Ente

Menadżer ds. Kluczowych Klientów

Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną. Specjalizujemy się w systemach dla transportu kolejowego i drogowego, przemysłu, górnictwa, obronności, telekomunikacji i medycyny. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Menadżera ds. Kluczowych Klientów.

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie dobrych relacji z klientami
  • sporządzanie oraz monitorowanie procesu dostarczania ofert do klientów
  • współorganizacja działań marketingowych skierowanych do klientów
  • pełnienie nadzoru nad wykonywanymi projektami dla klientów
  • realizację strategii sprzedaży firmy

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów z klientami
  • praktycznej znajomości MS Word, Excel, Power Point
  • prawa jazdy kategorii B
  • znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (znajomość innych języków obcych mile widziana)
  • znajomości technik sprzedaży, negocjacji
  • minimum 2 lat stażu pracy na stanowisku o podobnym charakterze
  • preferowana znajomość branży: transport kolejowy/transport drogowy/przemysł/ bezpieczeństwo pracy

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą pracę w młodym zespole
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • atrakcyjny oraz przejrzysty system wynagrodzeń i premii
  • pakiet medyczny, kartę sportową, wyjazdy integracyjne, rozbudowany pakiet socjalny, możliwość skorzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na:

Ok