Logo Ente

Programista Embedded - Pracownik Pionu Rozwoju

Programista Embedded - Pracownik Pionu Rozwoju.

Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną. Specjalizujemy się w systemach dla transportu kolejowego i drogowego, przemysłu, górnictwa, obronności, telekomunikacji i medycyny. W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników Pionu Rozwoju.

Podstawowe zadania:

  • rozwijanie oprogramowania embedded dla urządzeń projektowanych w Spółce
  • współpraca z zespołem elektroników, informatyków oraz działem testów
  • dbanie o jakość wytwarzanych rozwiązań

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o profilu elektronicznym lub informatycznym
  • umiejętności czytania schematów elektronicznych
  • umiejętności programowania w językach C, C++ dla mikrokontrolerów
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • praktycznej znajomości procesorów NXP LPC4357, TI MSP430 lub innych z tej samej rodziny
  • praktycznej znajomości systemu FreeRTOS w LPC4357
  • umiejętności posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym: oscyloskop, miernik uniwersalny
  • otwartości na nowe wyzwania w dynamicznie rozwijających się wymaganiach rynkowych
  • umiejętności pracy w zespole i wysokiej kultury osobistej
  • mile widziana znajomość systemu operacyjnego Linux dla systemów wbudowanych

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • udział w rozwoju innowacyjnych produktów wyznaczających standardy branżowe
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjny oraz przejrzysty system wynagrodzeń i premii
  • pakiet medyczny, kartę sportową, wyjazdy integracyjne, pakiet socjalny, możliwość skorzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na:

praca@ente.com.pl

Ok