Logo Ente

Programista FullStack (Java/Angular) - Pracownik Pionu Rozwoju

Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną. Specjalizujemy się w systemach dla transportu kolejowego i drogowego, przemysłu, górnictwa, obronności, telekomunikacji i medycyny. W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników Pionu Rozwoju.

Podstawowe zadania:

  • rozwijanie aplikacji WWW dla klientów Spółki
  • współpraca z zespołem elektroników, informatyków oraz działem testów
  • dbanie o jakość wytwarzanych rozwiązań

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o profilu informatycznym lub pokrewnym
  • umiejętności czytania dokumentacji
  • umiejętności programowania w językach Java, TypeScript/JavaScript, CSS, HTML
  • znajomości frameworków Angular oraz Spring
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • znajomości SQL w szczególności Postgres. znajomość MongoDB będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności posługiwania się systemem kontroli wersji (mile widziane doświadczenie w pracy z GIT)
  • otwartości na nowe wyzwania w dynamicznie rozwijających się wymaganiach rynkowych
  • umiejętności pracy w zespole i wysokiej kultury osobistej
  • mile widziana znajomość systemu operacyjnego Linux

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • udział w rozwoju innowacyjnych produktów wyznaczających standardy branżowe
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjny oraz przejrzysty system wynagrodzeń i premii
  • pakiet medyczny, kartę sportową, wyjazdy integracyjne, pakiet socjalny, możliwość skorzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na:

praca@ente.com.pl

Ok