Logo Ente

Starszy Inżynier Elektronik - Pion Rozwoju - Grupa Projektowa

Starszy Inżynier Elektronik

Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną działającą na rynku nowoczesnych technologii. Specjalizujemy się w systemach dedykowanych dla transportu kolejowego, drogowego, przemysłu i górnictwa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika do Działu Rozwoju na stanowisko:

Podstawowe zadania:

  • tworzenie koncepcji zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych,
  • projektowanie schematów elektrycznych i wielowarstwowych obwodów drukowanych,
  • uruchamianie prototypów urządzeń,
  • współpraca z zespołem elektroników, programistów embedded oraz działem testów,
  • tworzenie przejrzystej dokumentacji technicznej,
  • dbanie o jakość wytwarzanych rozwiązań,

Oczekujemy:

  • minimum 3 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku,
  • znajomość oprogramowania PADS, Altium Designer będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość pracy z mikrokontrolerami m.in. ARM, znajomość struktur programowalnych CPLD/FPGA będzie dodatkowym atutem,
  • biegłej umiejętności posługiwania się laboratoryjnymi przyrządami pomiarowymi,
  • wiedzy z zakresu projektowania elektroniki cyfrowej i analogowej pracującej z dużymi częstotliwościami,
  • praktycznej wiedzy z zakresu problematyki EMC oraz zjawisk fizycznych zachodzących w projektach hardware połączonej ze znajomością zagadnień związanych z wytwarzaniem płyt PCB,
  • wykształcenia wyższego o profilu elektronicznym lub podobnym,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne rozumienie dokumentacji technicznej,
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania i stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowę o pracę,
  • pakiet medyczny,
  • kartę sportową,
  • pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach,
  • możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • udział w rozwoju innowacyjnych produktów,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • dużą samodzielność i decyzyjność.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na:

Ok