Logo Ente

Kierownik Działu Jakości

Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną działającą na rynku nowoczesnych technologii. Specjalizujemy się w systemach dedykowanych dla transportu kolejowego, drogowego, przemysłu i górnictwa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika do Działu Kontroli Jakości i Dokumentacji Technicznej na stanowisko: Kierownik Działu Jakości (Miejsce pracy: Gliwice).

Podstawowe zadania:

  • nadzór nad testowaniem urządzeń elektronicznych i oprogramowania,
  • budowa stanowisk testowych,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • współpraca z zespołem elektroników, programistów embedded oraz działem testów,
  • prowadzenie szkoleń produktowych,

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego (profil elektroniczny lub elektryczny będzie dodatkowym atutem),
  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • zdolności interpersonalnych i komunikatywności,
  • otwartości na nowe wyzwania w dynamicznie rozwijających się wymaganiach rynkowych,
  • umiejętności pracy w zespole i wysokiej kultury osobistej,
  • znajomości języka angielskiego,
  • prawa jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania i stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowę o pracę,
  • pakiet medyczny,
  • kartę sportową,
  • pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach,
  • możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na:

Ok