Logo Ente

Młodszy specjalista ds. jakości

Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną. Specjalizujemy się w systemach dla transportu kolejowego i drogowego, przemysłu, górnictwa, obronności, telekomunikacji i medycyny. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy specjalista ds. jakości.

Opis stanowiska:

  • testowanie urządzeń elektronicznych i oprogramowania
  • budowa stanowisk testowych
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • prowadzenie szkoleń produktowych

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego elektronicznego lub elektrycznego
  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną
  • zdolności analitycznego myślenia
  • dobrej organizacji pracy i samodzielności
  • zdolności interpersonalnych i komunikatywności
  • prawa jazdy kategorii B
  • znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą pracę w młodym zespole
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • atrakcyjne system wynagrodzeń i premii
  • pakiet medyczny, kartę sportową, wyjazdy integracyjne, rozbudowany pakiet socjalny

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na:

Ok