Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną działającą na rynku nowoczesnych technologii. Specjalizujemy się w systemach dedykowanych dla transportu kolejowego, drogowego, przemysłu i górnictwa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika do Pionu Rozwoju na stanowisko: Programista Embedded.

Programista Embedded

Klik

Podstawowe zadania

  • tworzenie oprogramowania embedded dla urządzeń projektowanych w spółce
  • współpraca z zespołem elektroników, informatyków oraz działem testów
  • dbanie o jakość wytwarzanych rozwiązań

Oczekujemy:

  • 3-letniego doświadczenia w programowaniu embedded
  • wykształcenia wyższego o profilu elektronicznym lub informatycznym
  • umiejętności czytania schematów elektronicznych
  • umiejętności programowania w językach C, C++ dla mikrokontrolerów
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • praktycznej znajomości architektury ARM
  • umiejętności posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym: oscyloskop, miernik uniwersalny
  • mile widziana znajomość systemu FreeRTOS albo Linux dla systemów wbudowanych
  • otwartości na nowe wyzwania w dynamicznie rozwijających się wymaganiach rynkowych
  • umiejętności pracy w zespole i wysokiej kultury osobistej
  • samodzielności

Oferujemy:

atrakcyjny system wynagradzania i stabilne warunki zatrudnienia
umowę o pracę
pakiet medyczny
kartę sportową
pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego
udział w rozwoju innowacyjnych produktów
pracę w międzynarodowym środowisku
dużą swobodę działania