Referencje

Firma dostarcza nie tylko wysokiej jakości i nowoczesne produkty, ale także kompleksowe rozwiązania wyróżniające się na tle konkurencji.

ENTE zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem zaawansowanych technologicznie systemów, urządzeń oraz oprogramowania. Produkty firmy z powodzeniem znajdują zastosowanie w wielu istotnych gałęziach gospodarki.

Podstawą sukcesu ENTE są pozytywne relacje z otoczeniem i zadowolenie jej Klientów.

Mocne strony

ENTE Sp. z o.o. dzięki swo­jemu wieloletniemu doświad­cze­niu w sto­so­wa­niu inno­wa­cyj­nych rozwiązań tech­no­lo­gicznych, wysokiej jakości oferowanych produktów i świadczonych usług, a także nowoczesnemu parkowi maszynowemu jest rzetelnym dostawcą oraz integratorem dla wielu krajowych i zagranicznych firm z branży transportowej, górniczej i przemysłowej.

ENTE dokłada wszelkich starań, by wszystkie prace realizowane w ramach otrzymywanych zamówień były każdorazowo wykonywane w sposób terminowy oraz z należytą precyzją. Firma chce być i jest postrzegana jako dobry, elastyczny i wiarygodny partner biznesowy, którego produkty są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Podejście firmy do prowadzonego biznesu owocuje zawieraniem intratnych kontraktów, zwiększaniem liczby wdrożeń, pozyskiwaniem coraz większej rzeszy Klientów na produkcję zleconą (EMS), jak również umacnianiem jej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym.

Nasi przedstawiciele

Przemysł i górnictwo

Nasi klienci